Tvorba webu od 4WORKS

Webové stránky na míru dnes potřebuje téměř každý podnikatel. Tvorba webu je specializací společnosti 4WORKS, která pomáhá digitálnímu podnikání a marketingu skrze vývoj aplikací, webových stránek a e-shopů. V marketingovém oddělení se zaměřujeme na výkonnostní marketing za pomocí PPC reklamy, kampaní na sociálních sítích, SEO a e-mailových kampaní.

Tvorbu webu chápeme jako komplexní věc, orientovanou na zkušenost zákazníka, kterou vylepšujeme díky správnému uživatelskému rozhraní (UI), intuitivnímu designu a smysluplnému otextování (copywriting). Indexaci nově vytvořených webových stránek podporuje námi tvořená PPC reklama, díky které se zákazníci o stránkách snadněji a rychleji dozví. V dnešní době šablonových webů a e-shopů můžete snadno zaniknout v extrémním ruchu internetu, proto se specializujeme na webové stránky na míru a e-shopy s customizací, která směřuje přímo k dané cílové skupině, a tím zvyšuje pravděpodobnost nákupu zboží či objednání služby.

Tvorba webu na míru

Náš tým se skládá z jednotlivých odborníků na tvorbu webů, jejichž zásluhou jsme schopni rozdělit projekt na jednotlivé kategorie (UX, web desing, kódování aj.) a dopodrobna se tak věnovat tvorbě webu na míru vašim požadavkům. Díky tomuto přístupu odpovídají webové stránky funkcím a trendům roku 2020, zejména z hlediska informativního a prodejního.

Abychom urychlili činnost webových stránek či e-shopů a podpořili prodej služeb či produktů, zabýváme se také všemi kanály digitálního marketingu. PPC reklama pomáhá novým webům s rychlejší indexací a čeká tam, kde zákazník vyhledává zboží. SEO využíváme k dlouhodobému zvýšení organické návštěvnosti a celkovou značku dokážeme efektivně zviditelnit na sociálních sítích.

Tvorba webů na míru a digitální marketing jsou pro nás alfou omegou a oborem, ve kterém vás dokážeme posunout výš.

Pískování a abraziva Pískovačky.cz

Piskovacky.cz jsou technologická firma, jenž nabízí veškeré produkty v odvětví pískování. Díky pískovačkám jsme dnes schopni renovovat různé druhy materiálů, čehož dosáhneme za pomocí speciálního plnění tzv. abrazivem. Nabízíme pro vás široký sortiment mobilních pískovaček, pískovacích boxů a komor a všechny potřebná abraziva pro správnou úpravu povrchů dle vašich potřeb.

Mobilní pískovačka, nebo tryskací box?

Pískování je technický obor, ve kterém za pomoci těch správných tryskacích materiálů dokážete restaurovat různé předměty, jenž by byly jinak odsouzeny k vyhození. Za pomoc lehčího abraziva a hobby mobilních pískovaček tak můžete vdechnout nový život do různých zarezlých kovových konstrukcí. Za pomoci tryskacích boxů (kabin) můžete také vyčistit starou barvu či lak ze dřeva a obnovit tak původní strukturu a vzhled.

Dále můžeme použít mobilní pískovačky, které lze přenášet a používat například venkovní povrchy, fasády a různé konstrukce. Pískováním vyčistíme staré povrchy zanesené vlivem počasí, dále můžeme pískování využít na čištění grafiti a jiných nechtěných znečištění. Umělecké pískování se zabývá tvorbou nových kreací. Při výběru správného tryskacího materiálu tedy můžete vytvořit umělecké nápisy a technikou vrypu je možné tvořit všelijaké obrazce. Pískovačky mají tedy široké využití, a to jak ve sféře renovací a umění, tak ve technologiích a průmyslu.

Jako specialisté v oboru, se zkušeností více než 20 let, vám poradíme při výběru pískovačky, kterou si budete moct zároveň zadarmo zkusit v naší zkušební místnosti. Ať už se jedná o pískovací box či mobilní pískovačku, doporučíme vám, co zvolit na jaký povrch, jaké tryskací materiály vás vyjdou nejlépe funkčně a finančně a zároveň nabízíme veškerý servis a doplňující zboží. Nabízíme také profesionální proškolení v různých typech pískování a v používání speciálních abraziv.

Bytové jádro

Za projektem bytovejadro.cz stojí pan Jiří Pařízek, který se díky své odbornosti stal dlouholetým poradcem v pořadu Černé ovce. Rekonstrukce bytu je poměrně složitá činnost a spousta “řemeslníků” si ráda zkrátí svou práci, na vás pak za několik dopadne špatně vykonaná práce. To se vám s firmou pana Pařízka nestane.
Přečtěte si, jak probíhá rekonstrukce bytového jádra v Praze, jak dlouho bude vše trvat a čemu se díky panu Pařízkovi vyvarujete. Kompletní návod, který vás provede tím, jak se na rekonstrukci připravit a co očekávat..

Firma rekonstrukce bytového jádra Jiří Pařízek je na trhu již třicet let a za tu dobu nasbírala ty nejodbornější zkušenosti v tomto specifickém oboru. Od původního návrhu přes projektaci a nasmlouvání až po celkovou rekonstrukci, to vše pro vás tato firma zařídí. První je důležité zjistit, jaký typ bytového jádra máte, poté už se o zbytek zařídí pan Pařízek se svým týmem.

Firma provádí: všechna řemesla, kompletní rekonstrukce, úpravy a menší změny, bourání, dodání materiálu, odstranění odpadu, vypracování dokumentace a návrhu. Pro bezplatnou konzultaci neváhejte kontaktovat na bytovejadro.cz

Postele a matrace od společnosti Purtex s.r.o.

Společnost PURTEX s.r.o., založená v roce 1995, je předním českým a slovenským výrobcem postelí a klinicky hodnocených matrací, pojeného lehčeného polyurethanu (včetně RE VISCO), viscoelastických výrobků a zpracovatelem polyurethanové pěny.
V našich výrobních závodech ve Zdibech , KlecanechČeské Skalici a Holíči používáme nejmodernější evropské technologie.
Kromě PUR matrací vyrábíme například pružinové matrace, taštičkové matrace a jiné. V našem sortimentu nechybí ani postelové rošty, postele z masivu, ložní prádlo a anatomicky tvarované polštáře.

Používáme výhradně materiály testované a certifikované dle mezinárodní normy ÖKO-TEX.
V roce 2005 proběhlo schválení našich výrobků ve zkušební laboratoři Zkušebního ústavu lehkého průmyslu, od roku 2006 započalo klinické hodnocení našich matrací jako zdravotnického prostředku.

Koupelnové studio SOFIdesign

Koupelnové studio SOFI design je odvozené od sofistikovaného designu, který vám už přes 20 let poskytují profesionální koupelnové designerky této společnosti. Se zaměřením na prvotřídní italské řemeslné produkty vybírají dámy koupelnovou dlažbu a obklady, které se drží velmi kvalitního provedení a trendů. Návrhy koupelen realizuje společnost SOFI design s ohledem na ostatní bytový interiér, vkus zákazníka a celosvětové trendy. Velkoformátová dlažba, která opticky zvětšuje interiér, vhodné osvětlení dle umístění v bytě, ladící nábytek, to vše s vámi koupelnové studio vymyslí a díky 3D vizualizaci budete přesně vědět, jak bude vaše unikátní designová koupelna vypadat.

Návrhy a vizualizace koupelen

Výhodou koupelnového studia oproti všedním velkým distributorům je podrobná orientace na zákazníkův projekt. Ke každé designové koupelně přiřadíme jednu z našich koupelnových návrhářek, ta se postará o celý projekt, který ale aktivně konzultuje s kolegyněmi, za účelem co nejpropracovanějšího náhledy, objektivity a špičkové estetiky. Návrhy koupelen jsou naší specializací, několikrát ročně jezdíme na koupelnové veletrhy, na kterých získáváme trendy a informace o nových materiálech na koupelnové dlažby a obklady. SOFI Design vám pomůže s kompletně celou realizací, s hlavním zaměřením na podrobné návrhy koupelen, které vám pomůžou naplánovat celý projekt, jako byste ho opravdu postavili. K tomu pomáhá softwarová 3D realizace koupelny. Koupelnové studio SOFI design je také autorizovaným prodejcem Laufen švýcarského sanitárního zařízení, které spolu se správně zvolenou koupelnovou dlažbou a obklady tvoří originální a esteticky neodolatelnou koupelnu, do které se budete každý den vracet s radostí. Návrhy koupelen a jejich realizace naleznete na stránkách Sofi Design, další projekty si můžete přijít prohlédnout do našeho showroomu na Praze 10, kde s vámi rádi probereme cokoliv ohledně realizace koupelen.

Rychlý a levný internet od Připojto.cz

Tápete nad tím, jaký internet zvolit? Vsaďte na PřipojTo – největší srovnávač internetu v ČR. Nabídne Vám srovnání připojení k internetu poskytovatelů O2, T-mobile, Vodafone, i dalších a získáte komparaci cen tarifů, které pravděpodobně rozhodnou o Vašem finálním favoritovi.

Pokud byste si rádi ověřili rychlost internetu u vás doma nebo v kanceláři, můžete využít aplikaci měření rychlosti internetu. Do jedné minuty vám spočítá přesnou rychlost. A jestli si přejete změnit poskytovatele připojení, zvolte naši možnost v rámci ověření dostupnosti internetu a my Vám vybereme takový tarif a balíček, který bude pro Vás a Vaši adresu nejvhodnější. Vámi zvolený balíček nemusí obsahovat jen připojení k internetu, ale také digitální televizi přes internet. V naší nabídce tarifů najdete nejrychlejší i nejlevnější internet od  těch největších a solidních poskytovatelů internetu. K těmto základním službám Vám garantujeme zákaznickou podporu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Ačkoliv sídlíme v Praze, umíme srovnat i poskytnout internet v rámci celé České republiky. Místem se totiž služby jako internet nebo televize přes internet neliší a poskytovatelé nabízí své tarify všude a s téměř stejnými podmínkami. Díky širokému záběru poskytovatelů internetového připojení Pripojto.cz vám rychle a snadno vybereme a nabídneme levný a stabilní internet. V procesu výběru nejprve zjistíme, zda je daný internet dostupný na Vaší adrese, ať už domácí, nebo pracovní, a poté zvolíme opravdu ten nejvhodnější a nejstabilnější.

V balíčku, který kombinuje internet na doma a internetovou televizi, získáte několik výhod, a zároveň nebudete potřebovat set-top box či anténu. Rychlost a stabilita Vašeho internetu se může lišit v závislosti na mnoha faktorech. Na míru Vám vybereme takového poskytovatele, který vyhoví všem Vašim požadavkům. V dnešních domácnostech je v době digitální oblíbeným balíčkem internet HD na doma / ADSL internet + digitální televize přes internet. Díky pevnému internetovému připojení a předem zvolenému televiznímu tarifu se doma dočkáte desítek HD TV kanálů, pro jejichž pohodlné sledování netřeba antény ani set-top boxu. A protože spolupracujeme výhradně s odbornými techniky a poskytovateli, disponujeme obsáhlou datovou infrastrukturou, a tak je pro nás snadné nabídnout Vám výhodný internet dle Vašich představ.

Matrace PURTEX SK

Zažite výnimočný spánok s PURTEX SK– prvotriednymi matracmia posteľami z masívuod renomovaného výrobcu PURTEX s.r.o. s bohatými skúsenosťami na českom a slovenskom trhu. Od roku 1995 sme lídrami vo výrobe matracov z ľahkého polyuretánu. Naše inovácie zahŕňajú revolučné RE VISCO matrace a viskoelastické produkty.

Využívame najnovšie európske technológie v našich zariadeniach umiestnených v Zdiboch, Klecanoch, Českej Skalici a Holíči. Ponúkame široký sortiment matracov, od PUR matracov cez pružinové až po taštičkové varianty, aby sme vyhoveli všetkým vašim preferenciám.

Naša kvalita je podporená medzinárodnými certifikátmi ÖKO-TEX, a naše matrace sú schválené ako zdravotnícke pomôcky. Spĺňame najvyššie štandardy kvality a ekologickej udržateľnosti podľa normy ISO 9001:2008 a ISO 14001:2005. S označením CE zaručujeme bezpečnosť a dodržiavanie environmentálnych noriem celej Európskej únie a príslušných krajín.

Čo robí naše matracetak špeciálnymi? Naše matrace nie sú len kusy pohodlia. Sú investíciou do vášho zdravia a kvality spánku. Každý MATRAC PURTEX je výsledkom precízneho výskumu a vývoja, kde sa kombinuje inovácia a starostlivosť o vaše pohodlie. S vyvážením optimálnej podpory a luxusného komfortu sú naše matrace navrhnuté tak, aby vám poskytovali najlepší možný spánok.Vyberte MATRAC PURTEX pre istotu spoľahlivosti, kvality a dokonalého spánku prispôsobeného vašim potrebám.

VEGETARIÁNSKÉ BISTRO GREEN TABLE

Rádi bychom vám představili Green Table, inovativní a přátelské místo, které slouží pro setkávání, práci, odpočinek i jako inspirace. Green Table je vegetariánská restaurace v centru Prahy, přesněji na adrese Na Florenci 15, 110 00 Praha 1. Zde si můžete vychutnat moderní udržitelnou gastronomii s důrazem na lokálnost a sezónnost.

Bistro Green Table představuje jedinečný zážitek pro ty, kteří si přejí jíst zdravě, chutně a zároveň s ohledem k přírodě. Nabízíme vám nevšední menu, které vám umožní objevovat nové a lahodné kombinace, založené na rostlinné stravě.

Ale Green Table není pouze vegetariánské bistro. Je také místem pro pracovní aktivity a komunitní události. Součástí naší provozovny je coworkingový prostor v Praze, který vám poskytuje neformální a přátelské prostředí pro vaši práci, diskuze, konference, vernisáže a pravidelné společenské akce. U nás najdete vše, co potřebujete k efektivnímu a inspirativnímu pracovnímu prostředí.

Green Table je ideálním místem pro pořádání různých akcí a eventů. Ať už plánujete firemní setkání, workshop nebo společenskou událost, jsme připraveni vám poskytnout veškerou potřebnou podporu. Navíc můžete být si jisti, že díky našemu závazku k udržitelnosti bude vaše akce příznivá k životnímu prostředí,.

Green Table je pro nás nejen místem, které sdružuje všechny ty, kteří si přejí jíst zdravě a žít udržitelně, ale také ukázkou toho, že udržitelnost a cirkulární ekonomika mohou být moderní a optimistickou výzvou. Věříme, že tato filozofie může přinést příležitosti pro nás všechny.

Navštivte náš web na adrese www.greentable.cz a přijďte se přesvědčit sami. Rádi vás přivítáme a pomůžeme vám objevit nové možnosti udržitelného stravování, práce a společenského života.